Chodíte do sauny?


Řada žen trpí zimomřivostí, mnoho starších lidí si stěžuje na své klouby, mnoho sportovně aktivních lidí si stěžuje na namožené svalstvo, a přitom je tu něco, co vám tělo prohřeje, jednoznačně příznivě zapůsobí na váš kardiovaskulární systém a ještě vám zvýší imunitu. O čem mluvíme? Přece o saunování! Saunování, které zahřeje celé tělo a při kterém vypotíte z těla všechny toxiny. Očistná a povzbuzující, sauna.

sauna

Pokud jste v zimních měsících neustále prokřehlí, bolí vás záda a klouby, měli byste vyzkoušet saunu. A pokud trpíte na revma, měli byste si pořídit saunu i doma. Není k ní potřeba velkého prostoru.

Výmluva, že ve veřejné sauně se necítíte dobře mezi ostatními naháči, nebo že je tam neustále plno a nemáte prostor, kdy se objednat, to jsou všechno jen výmluvy, protože pořídit si malou saunu doma, která bude jen pro vás, to není žádný velký problém. Zabere jen skutečné minimum místa, protože se dělají i skutečně malé sauny pro jednu osobu, kde můžete sedět, ale třeba i jen stát.

Domácí saunu si můžete koupit již hotovou a jen ji doma nainstalovat, nebo si ji můžete celou vyrobit sami, pokud jste manuálně zruční a umíte to se dřevem, protože sauna a dřevo, to patří neodmyslitelně k sobě. Nesmíte zapomenout na detaily, jako je SENTIOTEC Ventilace https://www.chlorito.cz/sentiotec-ventilace sauny, na kvalitní zdroj tepla a můžete mít saunu, kterou by vám i Finové záviděli.

sauna

Na mnoho nemocí je sauna zaručeným lékem. Dokonale prohřát tělo, nechat vyplavit škodlivé látky a omýt je ve studené vodě, to je relax, kterému se nic nevyrovná. Možná vám velké horko nedělá dobře, pak zůstaňte v sauně jen krátkou dobu, i to bude mít příznivý vliv na váš organismus.

Máte revma? Potřebujete zvednout imunitu? Chodíte často v zimě po horách, lyžujete neb běžkujete? A znáte něco lepšího na úlevu namožených a promrzlých kloubů než je sauna? Nevěříme!