Hodnocení Slavie proti Karviné.

Samotný zápas
Probíhal, jako většina domácích zápasů. Slavia měla neustálý tlak. Chvilkami menší, chvilkami větší. Do prvního poločasu vlítnuli skvěle, ale opět bez gólu. Potom trochu začali stagnovat, ale hosté neměli nic. Za celý zápas, pokud se nepletu jedna nebezpečná standardka, která těsně minula Ondrovu bránu. Začal druhý poločas a s postupem času hra gradovala a tvořili jsme si více a více gólových příležitostí. Hru oživil Milan Škoda.
fotbalový stadion večer
Buren de facto nebyl absolutně vidět a Milan s příchodem na hřiště hned mohl udeřit. Dostával se do hry, dostával se do zakončení, ale ten zabiják, kterého jsme znali, to už není. Dříve by si z tohoto zápasu odvážel hattrick, o tom jsem přesvědčen. Každopádně hra gradovala a Niko, který první poločas hodně kazil se chytnul asistencí na Laca, který dal svůj první gól za Slavii. Poté Niko byl téměř k nezastavitelný. Sice měl mířidla opět z kurzu, ale ty jeho průnikové přihrávky jsou slast pro oči. Škoda, že z toho opět nedokázali vytěžit více. Stále je trápí předfinálka a zakončení. Ta hra v poslední třetině hřiště je mizerná. Občas by stačilo jen zakončit. Prostě škoda…, ale i tak nakonec zůstali tři body v Edenu
Laco Takács
Laco nastoupil v základu už 3x a jak se říká… Do třetice všechno dobrý a krásně slavil svůj první gól za Slavii před TS. Myslím si, že jeho výkony mají stoupající tendenci, takže nevidím důvod, proč neuplatnit v zimě opci. Je to urostlý, mladý hráč a lze ho využít, jak na pozici defenzivního štíta, tak stopera. To se nám ideálně hodí a já v Lacovi vidím respekt a touhou se zlepšovat. Na hřišti, ale i v rozhovorech na mě působí klidně a jako sympatický fajn kluk. Teď má tu chvíli, jako měl Ondra Kúdela ukázat co v něm je. Zimní příprava s Trpišovským mu rozhodně přidá a jsem velmi zvědav, jak se popere o základní jedenáctku v příští fázi soutěže.
fotbalový zápas
Milan Škoda
Jak jsem psal výše, tak mě příjemně překvapil a vlítnul do zápasu skvěle. Byl cítit, měl šance, ale opět ta koncovka… Každopádně úkol splnil a gól dal. Sice to byla penalta, pardon vlastně dvě penalty a obě jako z kopíráku. Byla to sranda sledovat. Ondra Kúdela byl skvělý, když vzal balón a prostě ho vlepil Milanovi, ať dá gól. Přeji mu góly, a hlavně ten bájný klub střelců. Chybí mu momentálně 8-9 gólu? Upřímně nevím, jestli toho dostáhne, nevím, jestli toho dosáhne ve Slavii (spíše ne), ale pevně věřím, že to dokáže do konce kariéry nějak usmolíkovat. Velká gratulaci i k 300. zápasu v lize. Vítej v KLUBU LEGEND!