Když ani dárky už nestačí


Žena má s vámi víc trpělivosti, než si dokážete představit. Pokud nedostatečně vnímáte svět kolem sebe a neplníte sliby, nemůžete očekávat růžový svět. A také se nedá spoléhat na to, že každý problém vyřešíte dárkem. Pravděpodobně pořádně nedomyslíte, co má ráda, nebo budete kupovat neustále to samé. Místo toho raději zvolte činnost, se kterou pomůžete a dopřejete své milé více volného času.

srdce na dlaních

            Vždy bude ráda, když dodržujete sliby. Pokud slíbíte, že něco uklidíte, neodkládejte to na další den. Je jisté, že to nakonec žena udělá za vás, pokud nezvládnete vstát a postarat se o jedinou věc v danou dobu. Samozřejmě je třeba vědět, jestli vám sliby vyhovují. Pokud ne, ničím se zbytečně nezavazujte. Naopak zkuste mluvit a dohodnout se na jiném plánu. Pokud se ale závazek týkal starosti o dům, nahraďte ho něčím jiným, vždyť žena také potřebuje pomoci.

            Jeden den v týdnu ji nabídněte, ať si vytvoří program dle sebe a vy ukliďte. Postarejte se o praní, mytí nádobí a například utírání prachu. Každá dívka ocení takovou snahu a domů přijde ještě více nadšená, než byla během dne.
pár v čepicích

            Pokud berete úklid jako samozřejmost, měli byste se nad sebou zamyslet. Ocenili jste někdy práci své dívky? Všimli jste si někdy, jak máte všude čisto a uklizeno? Ne? Tak to napravte. Občas stačí i malá pochvala, která přijde naprosto nezávisle, aby byla žena spokojená. Ví totiž, že dokážete ocenit její každodenní snahu.

            Také je třeba občas sklopit hlavu a omluvit se. Je zvykem, že to mnoho lidí neumí nehledě na pohlaví. Více tím trpí však muži a je třeba s tím něco dělat. Není tak těžké se občas omluvit, pokud si nejste něčím jistí, nebo zjistíte, že je pravda opravdu jinde. Snažit se vinu hodit na druhého nikdy není řešením a akorát to vede k nepříliš šťastnému vztahu. Ale je třeba vědět, za co se omlouváte. Díky těmto pár jednoduchým radám si svou drahou polovičku udobříte lépe než zbytečným dárkem.