Odhoďte zábrany


Lidé jsou různí, někoho baví chodit na večírky a pro někoho je tato forma zábavy španělskou vesnicí. Jestli byste si ráda vyhodila z kopýtka a užila si párty se vším všudy, potřebujete nějak vypadat. Na večírky se nenosí plesové šaty, ale trošku odvážnější oblečení. Určitě zabodujete v přiléhavých šatech s výstřihem a nebo v krátké sukni s nějakým výrazným topem. Existuje dokonce oblečení které je určeno přímo na párty, a poznáte ho podle výrazných vzorů, barev a také podle toho, že má hluboké výstřihy a průhledné živůtky.

párty žena

Ženy mají čím zaujmout
Samozřejmě rozhodně není nutné chodit v co nejžhavějším oblečením, protože i na párty platí, že méně je někdy více. Kdy jindy ale odhodit zábrany a ukázat ostatním jak krásnou máte postavu? Jestli si můžete dovolit opravdu vyzývavé těsné šaty, oblečte si je. Užijte si večírek i obdivné pohledy všech okolo vás. Není se za co stydět a pokud na to máte postavu, tak ji ukažte.

Najít dokonalý outfit na párty není jednoduché, zvlášť pokud chcete zaujmout třeba nějakého muže. Pamatujte ale na to, že i v tomto případě je méně více, a není dobré odhalit úplně všechno. I stylové a sexy oblečení může být vkusné. Pokud budete mít opravdu krátkou sukni, příliš hluboký výstřih už je moc. A pokud budete mít naopak opravdu hluboký výstřih, zvažte šortky nebo sukni ke kolenům.

stříbrné šaty

Bojíte se výstřihů?
Mnohé ženy výstřihy nenosí, protože se pod ně nedá nosit podprsenka a ony nejsou spokojené s tvarem svého poprsí. Díky booby tape si prsa vytvarujete jako byste podprsenku měla. Stačí pásky přidělat tam kde by byla podprsenka a páska vám prsa dokáže podržet. Díky tomu nikdo nepozná že podprsenku nemáte. Pokud chcete zakrýt i bradavky, použijte nálepky na prsa, díky kterým vaše bradavky zůstanou před světem zcela skryté. Vybavte se na párty a vyražte bez studu.