Převoz na oslavu.


Oslavy jsou krásné události, a když jste jen hosty, je to ještě lepší, protože nemusíte nic chystat a nic nikam vozit. Všechno za vás nachystají oslavenci, a pořadatelé. Ovšem, i vy se někdy můžete ocitnout jako pořadatelé nějaké větší oslavy a bude jen na vás nachystat a připravit veškeré občerstvení. Pak bude následovat to nejtěžší a to vše dovést na místo konání. Přípravy jsou složité a musíte začít několik dní předem. Jen udělat sladké ke kávě, vám zabere spoustu času. Ať už si zvolíte dort nebo buchtu, která bude mít dva krémy a šlehačku musíte začít včas. Jeden den vám zabere udělání korpusů. Druhý den se musíte vrhnout na krémy, které budete korpusy prokládat, aby byl dost vláčný a přitom lahodný. Skvělá chuť i provedení! Krém musí řádně ztvrdnout, což se nestane jen po dobu dvou hodin, nejlepší je nechat dort s krémy nechat ztuhnout přes noc a zajistit tak skvělou pevnost.

plastová bedna s víkem

Když budete počítat s více patry, je dobré vždy nechat krém nějakou dobu ztuhnout, než budete klást další patra, jinak se vám krém vahou dortu vyteče a nebude to pěkné. V den konání, už jen šlehačku a máte hotovo. To byl jen dort, se kterým je dobré začít dva dny dopředu. Den předem je dobré i zajít do obchodu a nakoupit na obložené salámové a sýrové mísy, které budou pro každého, na zobání v průběhu oslavy. Stejně tak, když se budete chystat dělat nějaké maso na grilu nebo kotlík, či rožnění kýty z prasete vše se musí předem naložit a nechat prostoupit masem. Obložené mísy je dobré dělat až v den konání, aby byli čerstvé a neokorali.

plastová bedna s víkem

V den konání budete mít taky ještě spousty práce a musíte stíhat v čas. Když máte vše nachystané a zvládli jste to ve skvělém čase, nastává ještě záludnější věc a to je přesun všech věcí na místo konání. Jak převést mísy, dort, chlebíčky, jednohubky a další věci, které jste připravovali na oslavu, aby dojeli v původním stavu a nezničili se převozem? Na dorty existují skvělé krabice, kam ho celý schováte a máte to bez starostí, jen si na něj nesmíte sednout, ale horší je to, s mísy a chlebíčky. Na to je dobré použít nějaké tácy, které budou sloužit jako základní plocha. Pak je můžete dát do plastové bedny s víkem, které vám zajistí, že se nebudou volně pohybovat, po autě. Přepravky můžete použít na více věcí a skvěle si tak vypomoci. Jděte na to chytře a rozumně.