Udělejte si ombré nehty doma

Ombré nehty byly obrovským trendem v uplynulém roce. To pochopitelně neznamená, že už je v roce 2019 nemůžete mít. Jsou totiž krásné, reprezentativní a mohou být jak jemné, tak i výstřední. Můžete jít do salonu a svěřit se odborníkovi. I když se tato technika na první pohled vypadá složitě, tak je ve finále velice jednoduchá. Navíc k ní potřebujete jen dvě věci, a to lak a houbičku.
růžové laky na nehty

Jak na to?

Připravte si dokonalou manikúru v pohodlí domova. Hrou barev získáte jedinečný, elegantní i netradiční doplněk celkového vzhledu. Než se do toho pustíte, tak si nejdřív upravte kůžičku kolem nehtu. Jako první použijte bílou neprůhlednou vrstvu.

Poté si připravte kostičku z houbičky a naneste na ni jednotlivé barvy, od nejsvětlejší po nejtmavší. Barevná škála je samozřejmě pouze na vás. Pokud chcete něco jemného, vsaďte na odstíny růžové, žluté či fialové. Vsadit můžete ale i na divočinu a kombinaci červené s černou. Záleží jen na vašem stylu a účelu. Do divadla se zaručeně hodí něco jiného než na koncert rockové kapely.

Ideální počet odstínů jsou tři. Až to budete mít připravené, tak začněte rychlými a krátkými pohyby nanášet houbičku na nehty. Počítejte s tím, že barva bude všude kolem a netrapte se tím. Je to naprosto normální a vyřešit to můžete až na konci. Ještě před odlakováním všeho mimo nezapomeňte nanést ještě dvě vrstvy bezbarvého laku.
lakování nehtů

Francouzská manikúra pro mladé

Francouzský styl v oblasti úpravy rukou je velice populární, a to už hodně dlouho. Nyní ji nahradila technika, které se říká babyboomer. Jmenuje se tak podle generace narozené v poválečném období, protože právě tyto dámy tento styl mají nejraději.

Jedná se o velmi jemnou a perfektní úpravu. Základní je zde elegance spojená s průsvitným lakem, světle růžovou a bílou. Samozřejmě i tohoto stylu se můžete dočkat v salonu, ale docílíte ho také doma s použitím houbičky. Ať už máte rády jakýkoli styl, jistě tento vyzkoušejte a zjistěte, zda jste dostatečně šikovné, abyste to zvládly doma samy.