Zakládáme e-shop specializovaný na prodej zdravé obuvi

Kdyby se vás někdo zeptal, jak si představujete zdravou obuv, pravděpodobně by někteří lidé se svou odpovědí začali váhat, a odpovídali by mnohdy s nepříliš promyšlenými argumenty. Zdravá obuv totiž vůbec nemusí být značková, která je nám v některých obchodech vnucována s přemrštěnou cenou, zde se musíte zaměřit na materiál a zejména na konstrukci bot a její účelové schopnosti.

SEO optimalizace

Barefoot boty – k nejzdravějším typům bot patří barefoot modely. Mají tenkou podrážku, což umožňuje napodobovat bosonohou chůzi v přírodě, což je ostatně člověku přirozené, a takto tomu bylo odjakživa. Tím se také dobře formuje podélná i příčná klenba a brání se tím vzniku ploché nohy.

Korkové pantofle – za socialismu velmi rozšířené, tzv. „korkáče“ s jedním páskem udržovaly obě klenby chodidla v dobrém stavu díky vyšší hmotnosti obuvi, kterou byla noha při chůzi nucena přidržovat díky tomu jednomu pásku. Opět vhodný zdroj prevence proti plochým nohám.

dámská obuv

Tvar stélky – nesmírně záleží na stélce, která musí být bezpodmínečně tvarovaná, nikoli plochá. Jen se rozhlédněte kolem sebe, kolik typů bot má placatou stélku, žádné z nich nepatří mezi zdravou obuv.

Prodyšnost – neprodyšné boty podporují rozmnožování bakterií na chodidlech a tím pak vzniká nepříjemný zápach. Prodyšností se přirozeně počet bakterií reguluje a není pak nutné používat drahé a spíše zdraví škodlivé protizápachové preparáty.

Budete potřebovat ošetřit SEO

Chcete prodávat takovýto sortiment zdravé obuvi? Pak si nechte vypracovat návrh webových stránek, resp. e-shopu, který bude mít ošetřené Drupal SEO. Bez problematiky SEO Prestashop optimalizace vaše snažení zapadne v zapomnění a lidé se o vaší činnosti stěží dozví. Čím lépe je SEO zvládnuté, tím větší pravděpodobnost, že vás vyhledávače posunou vpřed a zajistí vám viditelnost pro většinu vašich potenciálních zákazníků.