Důležité léky

Zásobování lékáren je práce která je opravdu velmi důležitá. Já si myslím, že ten, kdo pracuje v lékárenství, tak má o zábavu postaráno. Je to totiž opravdu dokonalá práce, kde není žádný den úplně stejný. Tady vám opravdu nehrozí žádný stereotyp. Já o tom vím své, protože tuto práci jsem dělala. Ale musím říct, že jsem se k této práci dostala úplně zcela náhodně. Ze začátku jsem žádala, abych mohla být magistra v lékárně. Nicméně ale potom jsem se dostala k tomu, jestli bych mohla zásobovat lékárny. A ze začátku jsem vůbec nevěděla, co tato práce obnáší.

Rozváží se dodávkou.

A potom, když jsem si vyslechla všechny informace, co zásobování lékáren obnáší, tak jsem nakonec souhlasila. Sice jsem si pro sebe říkala, že u této práce nevydržím dlouho, ale nakonec to tak nebylo. Potom jsem si tuto práci velmi oblíbila. Zásobování lékáren je zodpovědná práce, kterou nemůže vykonávat jenom tak někdo. Člověk, který zásobuje lékárny musí být hlavně spolehlivý a taky zdatný. Jedná se o práci samozřejmě s léky a dalším lékárenským materiálem.

I kartáčky na zuby se rozváží.

Takže samozřejmě, že si zaměstnavatel svého zaměstnance pořádně prověří. Já jsem si říkala, že kdybych u této práce chtěla zůstat nastálo, tak bych se ale asi zbláznila. Protože tady u zásobování lékáren jde o to, že člověk musí být taky pečlivý a musí se u toho hodně soustředit. To je sice kvalitní a dobré, ale nejen tak pro někoho. Já bych tento nápor na psychiku asi moc dlouho neunesla. A musela bych skončit. Nicméně jsem ale ráda, že tuto práci mám Dá vám tomu ještě tak dva anebo tři roky a potom půjdu do jiné práce. Je to totiž docela psychicky hodně náročné a velmi zodpovědné. A na to já nemám dostatek odvahy. Nebo jak jste na tom vy se svou psychikou a odolností? Myslím, že mnoho lidí někdy přeceňuje své síly a potom to dopadá špatně. Takže na zásobování lékáren se raději připravte.