Jak vytvořit online produkt?

Nalézáme se v období internetu. Vše od A až do Z probíhá mezi námi v podobě jedniček a nul. Nejbohatší muži světa vydělávají právě díky inteligentním zařízením, které jsou připojené do sítě. Jak je to ale možné?
Je to velmi prostý princip. Stačí jim totiž vytvořit hodnotu pouze jednou. Je virtuální, tudíž není skutečná. Řekněme například, že napíšete knihu a poté jí chcete prodávat. Pokud se do toho pustíte jako většina lidí, budete muset najít místo, kde vám ji na vaše osobní náklady vytisknout a poté musíte nalézt knihkupectví, kde ji budou prodávat a pak musíte doufat, že ji prodají. Pokud ji ale vydáte na internetu, jako takzvaný e-book, stačí vám pouze tři klávesy a jejich kombinace pro to, abyste vytvořili hodnotu pro dalšího člověka, a sice ctrl + c, ctrl + v. Není nic jednoduššího než online produkt zkopírovat.
sešit a podložky
Jaké online produkty ale připadají do úvahy a jak je to náročné? Není to vlastně náročné prakticky vůbec. V úvahu připadá již zmíněný E-book. Knížka ve formátu .pdf, kterou stačí napsat třeba ve Wordu a do „pédéefka“ ji pouze uložit. Dále třeba video, ať jde o video jako takové, nebo pouze o přístup k němu například jako k neveřejnému obsahu na youtube, nebo jiné platformě pro sdílení videa.
tablet s online marketingem
Z videa také můžete rovnou vytvořit .mp3 audio soubor na poslouchání například do auta. Když už jsme zmínili e-book, stejným způsobem můžete vytvořit například pracovní listy, nebo úkoly, které mohou někomu napomoci k něčemu, dále pak různé šablony. Pokud jste zručnější v IT, můžete se pustit třeba do jednoduchého programu či aplikace. Jako online produkt mohou být i třeba myšlenkové mapy, alba obrázků, nebo členství v nějaké online komunitě!
To všechno a mnohé další jste schopni vytvořit zcela zdarma a poté stačí již jen kopírovat, nemusíte se namáhat s výrobou každého jednotlivého kusu zvlášť. Jedná se o hotovou věc, jejíž dodání není ani v nejmenším náročné!