Mobil a hry

Mobilní telefon je něco, co potřebuji mít stále u sebe. Já tam mám pro zahranou takovou skvělou hru, kterou hraji opravdu každý den a nedokážu si představit nějaký čas, že bych tu hru nehrála. Pro to pro mě bylo opravdu deprimující a hrozné, když jsem nastoupila do nemocnice a večer jsem si vzpomněla že nemám mobilní telefon. A vy si možná říkáte, proč jsem si na mobilní telefon nevzpomněla odpoledne, nebo ráno, kde se nastupovala do nemocnice. Já bych si toho jistě všimla a zjistila bych to, ale zjistila jsem tohle až večer, protože celý den jsem prospala. Byla jsem po operaci slepého střeva a musím vám říct, že větší bolest a jsem v životě zatím ještě nezažila.

Na mobilu mám více her.

A proto jsem byla velice nešťastná a naštvaná, že si po operaci nemůžu vzít do ruky mobil a zahrádky oblíbenou hru. Proto jsem rychle zavolala své mámě, aby za šla ke mně domů a vzala mi mobilní telefon, který by mi potom donesla do nemocnice. Moje máma řekla, že s tím souhlasí, ale že ho může donést až ráno. Protože byla pryč se svým přítelem, takže se rozhodně prý nebude vracet z dlouhého výletu, aby mi donesla mobilní telefon. Já jsem tohle sice chápala, ale i tak jsem byl a docela dost naštvaná. Byla jsem na té mobilní hře ho opravdu hodně závislá a když jsem jí nemohla hrát, tak mně to docela štvalo.

Na mobilu hraji svoje hry.

Jenomže tohle je moje chyba. Všechny věci do nemocnice jsem měla u sebe, jenom to nejdůležitější, mobilní telefon, jsem neměla u sebe. Od té doby si dávám opravdu pozor, co si balím sebou do tašky, když někam jedu. Protože minule jsem si málem zapomněla mobilní telefon doma, když jsem měla na dovolenou na týden k moři. To bych tam asi nevydržela a koupila bych si u moře nový mobilní telefon. Protože mnoho lidí má mobilní telefon na volání, ale někdo je taky závislý na mobilních hrách, jako například já. Ale nevadí mi to. Při té hře si odpočinu.