Půjčíme vám na cokoli, kdykoli a hlavně bezproblémově!

pletený domeček, pařez, pampeliška

Potřebujete získat hypotéku na družstevní byt a všude jste narazili na to, že můžete ručit pouze nemovitostí v osobním vlastnictví? Není to pravda! Přijďte za námi a my vám pomůžeme tuto vzniklou situaci efektivně vyřešit. Dáme vám peníze, které budete potřebovat a vy klidně můžete ručit i společným majetkem nebo budoucím podílem. Poskytujeme nebankovní půjčky na cokoli, kdykoli a téměř okamžitě.

Chcete se vyhnout složitému procesu schvalování, zda jste opravdu vhodným adeptem a je i pro vás hypotéka na družstevní byt?

Pokud nejste zrovna oblíbencem bankovních ústavů pro nějaký hříšek z minulosti, nebo máte problém s ručením blízkých osob, případně jste dokonce v exekuci a potřebujete se z ní rychle dostat, jste naším vítaným budoucím partnerem. Jsme totiž těmi, kteří vám půjčí, i když už nikde nenajdete jinde zastání.

Nemusíte stát fronty v bance a nemusíte nás nechat nahlížet do registrů

Půjčíme vám bez nahlížení do registrů a splátky budou postupovat jako v bance. Dáme vám prostor, abyste mohli vyřešit svou finanční situaci, a nebudeme zvědaví na nic z Vašeho soukromí. Respektujeme, že jste v situaci, kdy si nemůžete příliš vybírat, a proto jsme tady pro vás, abyste mohli vyřešit všechny své problémy s financemi. Máme nejnižší splátky, nemusíte se tedy bát, že by se dluhová propast tedy ještě více otevírala.

Je těžké se s námi spojit potřebujete-li hypotéku na družstevní byt?

Těžké to rozhodně není. Pokud máte internet, můžete jednoduše zadat kontaktní údaje do on-line žádosti o úvěr a naši pracovníci vás rychle kontaktují. Nedojde tedy k žádnému prodlení z naší strany a my se v nejbližším možném termínu pokusíme vyřešit vaši situaci.

Co vás to bude stát předem nebo kolik musíte zaplatit peněz před půjčkou?

Jistě vás v tomto případě potěší zamítavá odpověď, že prostě „nic“. Ano, opravdu nemusíte nic platit předem, nepožadujeme žádné zálohy ano splátky dopředu. A pokud si nejste stále jisti, nejlepší bude zkontaktovat naše kolegy, aby vám vše potřebné vysvětlili, a pak už nic nebrání vašim snům či potřebám.

dům v bublině, ruka