Dieta, která zaručeně funguje

Dostat se zpátky na váhu, kterou jste měli před dvaceti lety není vyloženě nemožné. Jen se musíte přestat spoléhat na nefunkční způsoby, které vám berou čas.

Dieta, která zaručeně funguje

Narazit u nás na hubeného člověka je daleko složitější, než se střetnou s obézním jedincem. Je to trochu hrůzné, ale je to tak. Důvodů, proč tomu tak je, je celá řada. Tím hlavním je asi strava, která u nás není zrovna nejlepší. Tedy, ne, že by se v České republice dobře nevařilo, ale česká jídla jsou těžká a jsou určena pro lidi, kteří manuálně tvrdě pracují. A těch je tu jen hrstka. Většina lidí se naopak moc nehýbe a pokud, tak jen jednou za čas, což opravdu nestačí. V takovém to prostředí a v podmínkách není nic složitého ztloustnout. Ovšem není potřeba hned nad sebou lámat hůl. Když jste zvládli nabrat, zvládnete to zase shodit.

Cvičení a zdravá strava

Musíte ale zapomenout na různé pochybné rady, které vám dávají vaši přátelé nebo které naleznete v časopisech či na internetových fórech. Většinou se jedná o nesmysly, které fungují pouze omezeně. Daleko chytřejší je spolehnout se na osvědčenou, a hlavně vědecky potvrzenou metodu hubnutí – ketonovou dietu.

Jak již bylo řečeno o pár řádků více, je speciální v tom, že ji navrhli specialisté na výživu. Její funkčnost je zaručena, ale není to zase tak jednoduché. Proto, aby fungovala, musíte ji striktně dodržovat. Nesmíte udělat ani maličký krůček stranou, jinak můžete zase začít od znova. Základem je totiž vynechat z jídelníčku cukry, a to takřka zcela. Jen tak může dojít ke ketóze, tedy stavu, kdy jsou cukry nahrazeny jako palivo tuky. Díky tomu budou tukové buňky z vašeho těla mizet opravdu rychle.

Na sladké zapomeňte

Celý proces můžete navíc ještě podpořit sportováním. Ovšem ne zvedáním činek nebo jiného hmotného závažím, ale spíše běháním, procházkami v přírodě nebo projížďkami na kole. Nezapomeňte, že tyto aktivity je dobré provozovat většinu dní v týdnů. To, že se zajdete jednou za uherský rok proběhnout okolo řeky, vám moc nepomůže. Když budete dodržovat vše tak jak máte, v relativně krátkém časovém období dosáhnete skutečně obdivuhodných výsledků.