Ochrana automobilu


Chcete svému autu dopřát nejlepší prostředí, ovšem nemáte pro něj garáž? Někdy postačí i venkovní plachta, ovšem přístřešek pro auto je mnohem lepší.

Ochrana automobilu

Plachta

Řada lidí řeší problém, že nemá garáž, ovšem nechce zároveň jen tak nechat stát svého čtyřkolového miláčka na pospas přírodě. Bohužel na auto venku působí celá řada přírodních faktorů, které rozhodně nemají dobrý vliv na jeho celkový stav. Velkým problémem je totiž, když jedete v zimě na posolené silnici a následně tato směs zůstane na podvozku a spodní části auta, přičemž na něj bude dále třeba sněžit.

zrezlé auto

To má za následek zhoršení laku, a především vznikající rez, což není nic příjemného. V garáži je vůz v suchu, takže do další jízdy může alespoň uschnout a baterie netrpí mrazem. Dále je venku také riziko poškození kroupami. Co když bydlím v panelovém domě a nemám možnost auto nechat jinde než na ulici? V takovém případě je dobré dát autu minimálně péči v podobě venkovní plachty, která jej ochrání před deštěm, sněžení, kroupami a dalším škodlivým vlivům prostředí. Skládá se z několika vrstev, takže neškrábe lak a zároveň je nerozpadne na přímém slunci.

Přístřešek

Jestliže máte pozemek, tak je to mnohem lepší a nabízí se nám tu více možností. Bohužel stavba plnohodnotné garáže není jen tak, a navíc je zapotřebí počítat s většími finančními náklady. Nejlepším kompromisem je v takovém případě přístřešek pro auto, který je vyroben z pevné dřevěné konstrukce. Ta se skládá z hranolů, jenž toho vydrží spoustu. Pokud je vhodné ušetříte a natřete barvou, tak se nemusíte vůbec ničeho bát, protože ani škůdci nebudou mít šanci konstrukci poškodit. Prodává se hned několik typů, přičemž zde si můžete vybrat jaký chcete. V rodinách často bývají i dvě auta, což není vůbec žádný problém, protože jsou přístřešky i pro dvě auta.

dřevěný trám

Pod ním bude lak i celý automobil naprosto chráněn, takže můžete být v klidu i při strašlivé krupobití. Jistě Vás potěší i pěkný design, jenž dodá pozemku hezkou stavbu, která má velkou užitečnou hodnotu. Nesmí chybět ani nízká cena, což potěší každého zákazníka.