Únik za zábavou

Bydlíte v Pardubicích a nevíte co podniknout? Chcete s kamarády něco zábavného vyzkoušet, ale ve svém městě už máte vše prozkoumané? Máme pro vás jedinečnou příležitost si udělat výlet a přitom si užít skvělou zábavu. Mluvíme tu o únikové hře v Kolíně. Proč nesednout na vlak a společně se pobavit. Nabízíme celkem dvě základní hry. Dvojitý agent a Samara.

kruh

Samara je naše druhou hrou v pořadí. Jedná se o hru, ze které se vám budou ježit chlupy na rukou. Hra je tvořena podle hororového filmu Kruh, který se dostal na filmové plátno v letech dva tisíce dva. Hra je jen pro odvážlivce, kteří mají pro strach uděláno. Hra se odehrává v záhadném městečku, kde začali náhodně umírat lidé. Koroner vždy určí úmrtí následkem infarktu a to i u mladých lidí. Ve tváři mají vyděšený výraz. Povídá se, že to je následkem zhlédnutí videokazety, která vám během pár dní předpoví smrt. Na vás bude tuto kazetu najít a zničit ji na pohřebišti Samary. Samara je mrtvá dívka, která je s kazetou úzce spjata. Stojí za smrtí všech lidí. Stihnete vyřešit vše potřebné k úspěšnému ukončení hry?

tajný agent

Dvojitý agent je naší první a zahajovací hrou, která zaujala návštěvníky natolik, abychom v tom pokračovali dál. Ve hře Dvojitý agent se přenesete do doby sovětského svazu, kde se vám záhadně ztratil kolega George. Vše se odehrává v konspiračním bytě vašeho kolegy mezi ulicemi Ruská a Americká. Než došlo ke zmizení, stihl vám sdělit, že se dostal k velmi tajným a střeženým dokumentům, které by mohly vést k ovládnutí světa. Dokumenty s krycím jménem “Hvězda”. Vaším úkolem bude zjistit, co se s Georgem stalo a kam zmizel. Komu se dostali dokumenty do rukou a co s nimi zamýšlí podniknout. Stihnete to včas, než vás dostane KGB, už jsou vám v patách.

Neváhejte a udělejte si k nám výlet, rozhodně nebudete litovat a s kamarády si užijete skvělou zábavu, kterou budete chtít zažít znovu. Úniková hra Pardubice Enigma Escape.