Proč se místo do banky vypravit do nebankovní společnosti?

Zde máte hned několik pádných důvodů, proč se vám to vyplatí:

Ten první se hned nabízí – je to proto, že nemusíte vůbec nikam chodit. Proto, abyste získali nebankovní hypotéku, nemusíte dělat nemožné. Nemusíte nikam chodit, nemusíte si sjednávat schůzku, nemusíte dlouho čekat. Stačí navštívit webové stránky společnosti, a to můžete provést kdykoli, když na to budete mít čas a chuť, a samozřejmě kdekoli, kde máte připojení na internet.

Jakmile vyplníte a odešlete jednoduchý online formulář, máte hotovo. Je to otázka několika okamžiků, rozhodně vás nečeká zdlouhavé vypisování a dlouhé přemýšlení nad tou správnou odpovědí.

money-suitcase-593212_1920

To jediné, co byste si měli promyslet je, čím se za svou půjčku zaručíte – nebankovní hypotéky vyžadují ručení nemovitostí. Avšak i v tomto případě si můžete vybrat, nedá se říct, že by nějaká konkrétní nemovitost byla ta pravá, a jiná ne. Můžete využít libovolný majetek, spíše, než o jeho druh, jde o jeho aktuální tržní hodnotu.

Právě na hodnotě vámi zvolené nemovitost záleží, jak vysokou půjčku můžete získat. Takže vlastně vy sami můžete tímto způsobem rozhodnout, o kolik peněz budete žádat.

A pokud nemovitost nemáte, i taková situace má řešení – jde o to požádat o ručení někoho, kdo takový majetek vlastní. Může to být klidně i váš soused.

safe-2049948_1920

Další velkou výhodou takového typu půjčky, je nejen rychlost sjednání, ale také vyřízení. Převedeno do praxe, na své peníze nebudete dlouho čekat, můžete je mít doma už do týdne, anebo ještě rychleji. A takovou nabídku vám nikdo jiný nedá!

A co je zásadní – jedná se o úvěr, který je flexibilní. Není to tak, že se vy musíte přizpůsobit půjčce, ale naopak – půjčka se přizpůsobí vám. A to prakticky v každé životní situaci, dokonce i ve chvíli, když vás trápí nižší příjmy anebo zápis v registru. I takové životní situace mají dobré řešení.