Vadí vám do daleka zářící zásuvky a vypínače na barevné výmalbě vašeho bytu?

Něco takového se může snadno stát především v případě, kdy máte stěny omalované módními výraznými a sytými barvami. Takové výmalby už jsou nějakou dobu v kurzu, bohužel, běžná nabídka elektro pomocníků se s nimi příliš nepotkává. Když vyrazíte do elektra, abyste si v obchodě koupili nové vypínače, tak zjistíte, že prakticky není příliš z čeho vybírat – běžné jsou pouze béžové, bílé a šedé vypínače. A ty se zdaleka nehodí ke všemu, tedy alespoň ne dokonale. Když toužíte po harmonickém interiéru, tak je jasné, že vše musí ladit.

power-plug-309142_640

Ovšem staré způsoby v podobě barvení vypínačů speciálními barvami anebo jejich polepování tapetami naštěstí můžete pustit z hlavy. Stačí, když si najdete nabídku výrobce, který myslí nejen na kvalitu, ale také na pěkný design. Na dokonalý design za normální cenu. A taková nabídka je na trhu poměrně výjimečná. Proto si ji neváhejte pořádně užít!

sticker-1049729_640

Pokud jde o vypínače a zásuvky Schneider, tak ty mohou vypadat přesně tak, jak chcete vy. Mohou mít nejen krásné barvy, ale také atraktivní barevné odstíny. A samozřejmě i pěkný tvar. Zkrátka líbivý design. Neváhejte a vybírejte z pestré palety odstínů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky!

Ovšem jejich největší výhoda spočívá v modularitě těchto výrobků. Když si jednou domů pořídíte například vypínače v červené barvě, tak to ani zdaleka neznamená, že už u vás musí zůstat navěky. A to je přece skvělá zpráva, zvláště pro všechny ty, pro které je bydlení hra, takže rádi mění jeho podobu.

Zásuvky a vypínače od firmy Schneider sestávají z univerzálních strojků a jedinečných rámečků, které můžete měnit dle potřeby. Zatímco strojky zůstanou už navěky na místě a budou vám spolehlivě sloužit, rámečky můžete střídat podle svých potřeb – právě ony jsou barevné a pěkné na pohled. Právě ony rozhodují o tom, jak budou vaši elektro pomocníci vypadat.

4/5 - (5 votes)