Vybírejte z hotového

Poctivě si šetříte na vlastní bydlení, někde na okraji města nebo v blízké vesničce? Toužíte po klidu a míru, příjemných sousedech a oddechu, od tepu velkoměsta? Máte pocit, že i přes veškeré vaše snahy si na takový dům nikdy nenašetříte?
Vaše obavy dokážeme jednoduše rozpustit, stačí, když si najdete a zakoupíte vhodný pozemek. Ten bude tou nejdražší položkou ve vašem nákupním seznamu pro tiché a klidné bydlení. Mobilheim je totiž levnou a praktickou variantou vašeho bydlení, když nemáte čas, peníze, nebo jen chuť stavět si nový dům a žádný z aktuální nabídky se vám prostě nelíbí.

interiér mobilheimu

S čím vám můžeme pomoci? Téměř se vším, co bude s vaším novým domovem souviset. Mobilní dům je už v době nákupu plně vybavený a dokonale připravený na nastěhování. Kompletní nabídku si můžete přijít prohlédnout k nám. Ukážeme vám jednotlivé typy domů určené pro rekreaci i trvalé bydlení, malé i velké, vybavené luxusně nebo minimalisticky. Záleží jen na vás, pro co se nakonec rozhodnete.
Kromě klidného výběru a dostatku času na rozhodování vám nabízíme ještě daleko více. Pokud už máte svůj pozemek, pomůžeme vám ho připravit na závoz, aby vše proběhlo snadno a rychle. Samotný závoz, ukotvení a připojení do sítí také zajistíme. Vy se nebudete o nic náročného starat. Odpadne vám i stěhování veškerého nábytku, protože domy jsou plně vybaveny vším, co každá domácnost potřebuje, včetně elektronických spotřebičů.

nová stodola

Nenašli jste domek, který by odpovídal vašim snům a představám? Nemáme problém dodat vám kompletní nabídku od našich zahraničních partnerů, abyste si mohli vybírat z té nejširší nabídky. Pokud ani tak nebudete s žádnou možností spokojeni, je tu pro vás poslední možnost. Necháme vám vyrobit mobilheim na míru, přesně podle vašich představ. Vaše nové bydlení tak může být opravdu dokonalé a vy budete spokojení.